Мебельная компания Maestro - Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото
Чорний гарнітур в інтер’єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото

Чорний гарнітур в інтер’єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото

Сучасна меблева індустрія може задовольнити будь-які побажання замовника та втілити будь-які фантазії дизайнера, чорний кухонний гарнітур не є винятком. Кухня в нестандартних яскравих тонах або більш консервативному варіанті з кухонним гарнітуром чорного кольору буде викликати здивування і захоплення гостей за умови, що будуть дотримані правила поєднання кольорів і фактур.

  1. Особливості оформлення
  2. Варіанти поєднання двох кольорів в одному гарнітурі
  3. Правила вибору шпалер
  4. Фото галерея
 

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 2

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 3

На фото глянцевий гарнітур. Кухня виглядає розкішно за рахунок простору у приміщенні та наявності хорошого природного освітлення, а правильний баланс між чорним гарнітуром та білими стінами робить кімнату стильною. Кухонна техніка кольору сталі, глянець та скляна витяжка виглядають гармонійно та доповнюють інтер’єр.

 

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 4

Особливості оформлення

Дизайн кухні з чорним гарнітуром є справжнім ексклюзивом у сучасних будинках, він підкреслить сміливість вибору, динамічність способу життя та любов до процесу приготування їжі.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 5

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 6

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 7

Чорний гарнітур на кухню, як правило, виконується під стиль хай-тек або сучасний стиль, але є моделі класичного, більш звичного стилю. Найчастіше гарнітур даного кольору можна зустріти в дизайнерських проектах студійних квартир, де стильний фасад чорного глянсового кольору підкреслює кухонний простір та його функціональність.

Вигідно підкреслюють меблі хромовані ручки, кам’яні стільниці та вставки зі скла, дерев’яна підлога у поєднанні з благородним чорним виглядає презентабельно та стильно. Пом’якшить та додасть шарм дизайну люстра з кришталю чи скла.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 8

На фото матовий гарнітур. Простота такого дизайну розбавлена ​​яскравим помаранчевим акцентом та незвичайною люстрою, за рахунок чого чорні матові меблі не виглядають банально на тлі білих стін.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 9

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 10

 

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 11

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 12

Чим більше джерел світла, тим краще, при виборі чорного гарнітура – ​​це особливо актуально, так як локальне та точкове підсвічування створюють не тільки затишок, а й візуально коригують геометрію приміщення. Природне світло, велике вікно, скляні міжкімнатні двері є головними умовами для вдалого вибору чорного гарнітура, інакше при нестачі світла кімната може стати важкою та похмурою.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 13

На фото П-подібний гарнітур. За рахунок балансу кольорів створено зонування кімнати, велика кількість джерел штучного світла не дає занудьгувати серед чорних меблів навіть увечері.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 14

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 15

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 16

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 17

Важливу роль відіграє колір та матеріал обробки стін, тому необхідно правильно підібрати вдалий фон для чорного гарнітуру. Це можуть бути контрастні білі шпалери або яскраві яскраві тони: червоний, жовтий, зелений.

Чорний підкреслює всі вади і тому вимагає постійного прибирання кухонного приладдя та інвентарю для запобігання безладу. У цьому допоможе функціонально продумана конструкція гарнітура з максимально місткими ящиками та шафами.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 18

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 19

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 20

 
 

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 21

На фото глянцевий гарнітур у стилі мінімалізм із прямими лініями розбавлений білим кахлем, білою стільницею та стелею.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 22

Дизайнери не радять робити вибір на користь чорного гарнітура якщо:
немає готовності щодня по кілька разів витирати пил, бризки та патьоки;
кухня маленьких розмірів (темний фасад підкреслить це або зробить простір ще меншим);
у приміщенні маленькі вікна, і вони знаходяться з північного боку.

Чорний має безліч відтінків, які добре видно при світлі, тому перед вибором меблевого гарнітура для кухні варто визначиться, чи це буде, наприклад, синьо-чорний відтінок, чорно-фіолетовий або чорно-коричневий. Яскраві фрукти на столі, насиченого кольору рушника, горщики із зеленню вдало підкреслюватимуть благородний тон гарнітура.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 23

На фото гарнітур зі скляними матовими вставками, підходить для кухонь середнього розміру. Додаткове освітлення над робочим столом, люстра та бра додають кімнаті яскравості, а біла натяжна стеля ще більше розширює простір.

 

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 24

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 25

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 26

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 27

Варіанти поєднання двох кольорів в одному гарнітурі

Чорно-білий гарнітур

Чорно-білий гарнітур з контрастними фасадами виглядає дуже виразно та гармонійно. Він підходить як для кухні витонченого, так і для експресивного стилю, це залежить від домінуючого кольору та варіантів його розміщення у просторі, а також деталей та аксесуарів. У чорно-білій кухні проявляється поєднання блискучого та гладкого з матовим та шорстким.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 28

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 29

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 30

Чорно-білий кухонний гарнітур підійде для створення стилю ганьби-тік, мінімалізму, арт-деко. Базовим кольором краще вибрати білий, а чорний – додатковим (такий вибір допоможе уникнути перенасичення чорним).

Чим більше світла, тим краще для завершеного образу, особливо якщо невелика кімната і вікна знаходяться не з сонячного боку. Люстра по центру, додаткове освітлення над робочою поверхнею та софіти по периметру заповнять кімнату затишком.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 31

На фото чорно-білий гарнітур. Більше класичний варіант, білий верх і чорний низ фасаду гарнітура, підлога під дерево і білі стіни. Фартух із глянсової кахлі над робочою поверхнею доповнює композицію квітковим візерунком.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 32

До кухні з чорно-білим гарнітуром підійдуть світлі шпалери з матовим чорним візерунком. Можна обклеїти темними шпалерами стіну вздовж меблів, а решту зробити нейтрально бежевими або світлими.

Відмінне поєднання білих меблів та темної стільниці з каменю зробить акцент на середині кухні, при акцентуванні стін можна зробити фартух над робочою зоною із чорної плитки або мозаїки. Крім чорного фартуха і стільниці стильно будуть виглядати стіл і стільці чорного кольору.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 33

Для покриття для підлоги найкраще вибрати чорну плитку великого розміру або плитку під ламінат кольору темного дерева, підлога також може бути нейтрального бежевого або сірого кольору. Чорною та білою глянсовою плиткою можна зробити малюнок шахівниці, це не зменшить, але й не збільшить простір.

Штори можуть бути червоного, сірого кольору для створення контрасту або білими з візерунком середнього розміру. Якщо стелі високі, то короткі штори підкреслять це, якщо низькі, краще вибрати штори на всю довжину стіни (такий прийом візуально зробить кімнату вище).

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 34

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 35

Чорно-червоний гарнітур

Чорно-червоний гарнітур підходить для створення інтер’єру в стилі мінімалізм, експресіонізм та японському стилі. Динамічний червоний привертає увагу, а чорний врівноважує його, головне, розрахувати кількість кольорів і підібрати фон.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 36

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 37

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 38

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 39

 

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 40

Чорно-червона кухня виглядає самодостатньо і допускає використання лише простих ліній при декоруванні, ніяких завитків та строкатої фурнітури вона не терпить. Чорний низ – червоний верх, і навпаки, виглядають гармонійно за наявності третього білого фонового кольору молочного або відтінку слонової кістки.

Фартух може бути фонового кольору або двоскладовим з основних тонів. Стіл та стільці повинні бути нейтральними, підлога та стеля – світлими. Посуд краще підбирати білого або чорно-червоного. Якщо у великому приміщенні можна комбінувати тони різної насиченості, то в маленькому важливо розбавляти чорно-червону кухню білим, що зробить її просторішою та світлішою.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 41

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 42

На фото чорний гарнітур із червоним фартухом. Шафи злилися в одну за рахунок прямих ліній та єдності кольору. Додають грайливості в інтер’єр невагомі гардини з великим візерунком і глянсовий червоний фартух, білі меблі, стеля та смугаста підлога візуально розсуває стіни.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 43

Чорно-оранжевий гарнітур

Оригінально і привабливо виглядає чорно-оранжевий гарнітур у стилі неоготики та ганьби-тік. Темна стільниця з помаранчевим фартухом виглядатиме стильно з темним низом та апельсиновим верхом гарнітура.

Цікаво виглядає помаранчевий гарнітур із чорною стільницею та фартухом. При виборі відтінку слід пам’ятати, що яскравий помаранчевий швидко втомлює, тому краще віддати перевагу морквяному, персиковому та мандариновому кольору.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 44

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 45

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 46

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 47

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 48

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 49

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 50

Правила вибору шпалер

При виборі кольору оздоблювальних матеріалів та деталей (штор, фартуха, обіднього столу) слід пам’ятати, що холодні відтінки не поєднуються з теплими.

Головна вимога для кухонних шпалер – вони повинні бути щільними, флізеліновими або вініловими, вологостійкими і миючими. У такому разі вони будуть служити довго, не вигорятимуть і не вбиратимуть запахи.

 

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 51

Шпалери для чорного гарнітуру

Шпалери мають бути білого, світло-сірого або ніжного бежевого кольору, різного варіанта відтінків цих кольорів. Можна урізноманітнити стиль кухні і одну стіну прикрасити шпалерами з малюнком або нанести свій візерунок чорного або іншого яскравого відтінку за допомогою трафарету. Найкраще це зробити на стіні біля обіднього столу. Чорний інтер’єр дуже легко перенаситити малюнком на стінах, тому акцент-стіна має бути одна, або малюнок має бути невеликих розмірів.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 52

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 53

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 54

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 55

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 56

Однотонні шпалери металевого сірого або коричневого кольорів підійдуть для затишку, а яскравий червоний акцент на стінах додасть сміливості та стилю. Білі шпалери з імітацією цегли або дерев’яних дощок підійдуть для кухні у стилі лофт та мінімалізм.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 57

На фото чорний гарнітур із візерунком доповнює вогненно-червона плитка, а бежевий обідній стіл, стільці, шпалери та текстиль згладжують експресію яскравих кольорів червоно-чорного дуету.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 58

Шпалери для чорно-білого гарнітуру

Шпалери мають бути світлими, перлинними чи молочними. При домінуванні білого кольору в гарнітурі можна зробити акцент на чорному, наприклад, зону фартуха та акцент-стіну обклеїти крейдовими шпалерами, на яких можна залишати записи та просто малювати.

Чорно-біла картина на білих шпалерах, трафаретний монохромний малюнок (червоний, коричневий чи чорний) зробить кухню особливою. Варіанти із золотим або срібним орнаментом, світлий візерунок підкреслять благородний чорний.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 59

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 60

 

Фотогалерея

На представлених нижче фото – приклади використання різних варіантів чорного гарнітуру в інтер’єрі кухні.

Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 61Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 62Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 63Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 64Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 65Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 66Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 67Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 68Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 69Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 70Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 71Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 72Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 73Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 74Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 75Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 76Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 77Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 78Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 79Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 80Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 81Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 82Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 83Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 84Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 85Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 86Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 87Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 88Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 89Чорний гарнітур в інтер'єрі на кухні: дизайн, вибір шпалер, 90 фото - 90